У видачу Google включатиметься інформація з Gmail

Google

У видачу Google відтепер можна вбудовувати результати з облікового запису користувача у фірмовій гуглівській поштовиці Gmail.

Саме таку інформацію анонсували нещодавно на офіційному порталі Google.

Візуально новий сервіс виглядатиме так: праворуч від «традиційної» видачі появлятимуться релевантні запиту контакти та листи. При цьому Google окремо повідомляє, що він зможе вишукувати потрібну інформацію про намічені перельоти з повідомлень від туркомпаній.

Правда, поки ця функція проходить обкатку в режимі експерименту, і користувачеві для її включення потрібно буде залишити запит на підключення у відповідній сторінці.

Ще від імені Google заявлено, що його пошуковик демонструватиме в англомовних країнах інформаційне зведення, що містить відомості про об’єкти, пошук яких здійснює даний англомовний користувач.

Перший інформаційний блок такого роду з’явився праворуч від основної видачі ще у травні, але доступний він був лише для американських користувачів.

Крім відомостей про кожну окремо взяту людину або об’єкт Google також буде демонструвати списки з тих людей, речей, місць, подій тощо, які користуються популярністю взагалі, а не тільки у конкретного користувача.

Наступним нововведенням є покращення можливостей сервісу голосового пошуку з мобільних пристроїв. Як зазначили в Google тепер голосовий додаток навчили голосовому супроводу стандартного виведення ряду пошукових результатів. Поки що голосова функція використовується тільки на android-пристроях, але стане і доступною для iPhone з iPad.

Як бачимо, Google не сидять, склавши руки, а постійно над чимось працюють. У цьому випадку вони покращують пошукову видачу. Як мінімум хотілося б у це вірити.

Оцініть статтю
Блог самотнього seoшника
Залишити відповідь

five + twenty =