7 порад від мільярдера, який виріс на фермі

Заробіток

Ця стаття є перекладом статті з популярного журналу Forbes про мільярдера, який народився в бідній сім’ї і завдяки своїм зусиллям досяг неймовірного успіху в бізнесі.

Йому вже 72 роки, і, звичайно, він має великий життєвий досвід, яким може поділитися з іншими.

Дарвін Дісон виріс на фермі Арканзасу в сім’ї, де часто навіть не було грошей на кіно. Він залишив рідне містечко наступного дня після закінчення школи на старому Понтіаку 1949 року, випросивши 50 доларів у батька.

Спершу він опинився в Оклахомі, працевлаштувавшись у нафтову компанію. Потім потрапив у фірму Даллас з обробки даних MTech, а через деякий час очолив її.

Продавши MTech у 1988 р., Дісон відкрив фірму ACS, яка обслуговувала комп’ютери різних організацій. У 2010 році він продав ACS компанії Xerox за 6,4 млрд. дол.; зараз у нього 1,1 млрд. Тепер Дісон планує запустити проект із колишнім мером Нью-Йорка.

Свій успіх Дісон приписує «звичці поспішати». Він каже:

«Я звик багато працювати на фермі. Я займаюся всім максимально завзято і чекаю на це від інших».

Наприклад, в ACS він влаштовував фінансові оперативні збори о 6-й ранку, щоб не відволікати співробітників від клієнтів у робочий час.

Дісон рекомендує підприємцям-початківцям наступне:

  1. Виберіть те, що вам подобається, та визначте, в якому бізнесі ви хочете бути. Сам Дісон терпіти не може роздріб і воліє «полювати за угодою».
  2. Підприємець-початківець повинен хотіти працювати по максимуму. Рідко хто з американських успішних бізнесменів має щасливе сімейне життя. Якщо вам важливі вдалий шлюб, заняття з дітьми, не відкривайте свою справу.
  3. Поспішайте, поспішайте, поспішайте. Хороші речі потрапляють тим, хто чекає, але, як правило, це те, що залишається після тих, хто поспішає.
  4. Помічайте перехрестя. Коли Дісону було 25, його бос переплутав його з іншим підлеглим, і це сильно зачепило майбутнього мільярдера. Він усвідомив, що для успіху необхідно відкривати свою справу. Дісон звільнився за кілька днів після того випадку.
  5. Наймайте людей розумніше за себе і винагороджуйте їх гідно за роботу. Свій бізнес Дісон будує на передбачуваних стосунках із працівниками. Мало того, на його думку, кожен працівник повинен отримувати бонуси за роботу, інакше слідує звільнення. Підприємцям-початківцям Дісон радить звертати увагу на мотивацію праці.
  6. Будьте забезпечені капіталом і в добрі, і погані часи. Бізнес банкрутується насамперед через брак капіталу.
  7. Вирішіть, чи ви хочете відкрити свою справу поодинці або з партнерами. У будь-якому випадку намагайтеся тримати руку на пульсі подій.

Не знаю як ви, але я коли читаю такого роду статті, починаю розуміти: що б чогось досягти в житті потрібно вперто працювати над якимись цілями, і постійно йти вперед.

При цьому завжди потрібно чимось жертвувати.

У цьому випадку, наскільки я зрозумів, Дарвін Дісон пожертвував щасливим сімейним життям та «нормальними» батьківськими стосунками.

А чи ви готові ступити на такий шлях?

Оцініть статтю
Блог самотнього seoшника
Залишити відповідь

five × two =