Помилки, які Google може знайти під час сканування сайту

Google

Рано чи пізно кожному веб-майстру або seo-фахівцеві при створенні, підтримці або проведенні аудиту сайту доводиться стежити за тим, щоб не було помилок при його скануванні. А якщо вони і виникають, то необхідно знати причину їхньої появи і, відповідно, методи боротьби з ними.

Саме тому Google надає послугу “Помилки сканування”. Ця послуга в інструментах для веб-майстрів показує, чи змогла Googlebot отримати доступ до контенту сайту.

Тут є багато різних видів помилок, але всі їх можна віднести до двох великих категорій: помилки сайту і помилки URL адрес.

Помилки сайту в «Інструментах для веб-майстрів»

Тут відображаються дані за останні 90 днів. “Site errors” означає, що Google не зміг отримати доступу взагалі до всього сайту. І часто це відбувається через файл robots.txt.

Коли Google не може «достукатися» до сервера сайту, щоб просканувати його вміст, то в інструментах для веб-майстрів у «помилках сканування» робиться відповідний запис.

Загалом тут відображаються найкритичніші помилки, які потрібно вирішити настільки швидко, наскільки це можливо.

Помилки URL адрес

У цьому пункті є проблеми зі скануванням якихось конкретних сторінок сайту.

У той час як деякі url помилки можуть бути викликані заборонами в robots.txt або помилками сервера, все ж таки найпоширенішими вважаються not-founderrors. Тобто. якщо хтось намагається отримати доступ до сторінки сайту, якої немає.

При цьому сайт повинен віддавати код помилки – 404 – сторінка не існує. Найчастіше цю проблему викликано «зламаними» url’ами.

Мати на своєму сайті кілька таких помилок це природно і не потрібно сильно турбуватися про це. (Про це говорять самі співробітники Google).

Для виправлення кожної з цих помилок необхідно виконати конкретні дії. Наприклад, для вирішення помилок сервера часто доводиться працювати з хостинг-провайдером.

Найкраще розпочинати пошук несправностей у звіті про помилки в інструментах для веб-майстрів.

Оцініть статтю
Блог самотнього seoшника
Залишити відповідь

1 × one =